Talep Formu

Dice Kayek

www.dicekayek.com
Dice Kayek, Toya Moda ile tasarımın
ulaşılabilir olduğunu kanıtlıyor

Ece ve Ayşe Ege kardeşlerin hayat verdiği Dice Kayek, ilhamını İstanbul’dan alan geleneksellik ve modernlik arasındaki evrende yaşayan bir tasarım markası. Şimdiden tasarım efsanelerinin arasına giren marka, sanat dünyasının Oscar’ı sayılan, dünyanın en prestijli ödülü “Jameel Prize”ı kazanarak modanın bir sanat olduğunu kanıtladı. Dice Kayek, modada detaycılığı ve sanatçı yaklaşımı başarıyla sahipleniyor. “Modern romantik” olarak tanımladıkları stille yalın ve grafik olarak tanımlanabilecek tasarımlar yeni couture kimliğini oluşturuyor.

İstanbul’dan esinlenerek yaptığı tasarımlarla tüm dünyanın dikkatini üzerine çeken Dice Kayek, Toya ortaklığıyla bu defa İstanbul için tasarlıyor. Türkiye’de bir ilke imza atan Toya, yeni projesi Toya Moda’yı Dice Kayek’in yaratıcı dünyasına emanet ederek mimaride moda anlayışını değiştiriyor.

Çevreci ve sürdürülebilir öğeleri mimari tasarımlarda birer sanat eserine dönüştüren Dice Kayek, Toya Modayı da yaşayan ve hiçbir dönemde modası geçmeyecek bir sanat eseri haline getiriyor. Ortak alan tasarımlarından iç mekan tasarımlarına, renk seçimlerinden daire kapı numaralarını gösteren tasarımlara kadar en ince detaylar Dice Kayek imzası taşıyor. Dice Kayek’in sihirli dokunuşuyla Toya Moda, İstanbul’a çok yakışacak.

E-Bülten Facebook Twitter Instagram E-Katalog Sizi Arayalım