Talep Formu

Proje Hakkında

tasarımcıların dokunuşlarıyla hayat bulan evler: Branded Homes

Toya’nın yenilikçi mimarisi Dice Kayek’in yaratıcı dünyasına emanet ediliyor. tasarımcıların sihirli dokunuşlarıyla evleri birer sanat eseri haline getiren markalı evler konsepti yani “Branded Homes” Toya Moda projesinde hayat buluyor.

dünyaca ünlü tasarımcılardan
ulaşılabilir moda

İstanbul’dan esinlenerek yaptığı tasarımlarla dünyadaki tasarım efsanelerinin arasına giren Dice Kayek, Toya Moda’da bu defa İstanbul için tasarlıyor. Sanat dünyasının Oscar’ı sayılan, dünyanın en prestijli ödülü “Jameel Prize” sahibi Dice Kayek, Toya Modayı da yaşayan ve hiçbir dönemde modası geçmeyecek bir sanat eseri haline getiriyor. Ortak alan tasarımlarından iç mekan tasarımlarına, renk seçimlerinden daire kapı numaralarını gösteren tasarımlara kadar en ince detaylar Dice Kayek imzası taşıyor.

şimdi İstanbul’da moda,
geleceğe yatırım yapmak

Merkezi İş Alanı kabul edilen, konut, AVM, ofis ve otel yatırımları kapsamında İstanbul’un yeni Maslak hattı olarak değerlendirilen Basın Ekspres Yolu’nda yer alan Toya Moda, değeri hızla artan bölge en güvenilir yatırım fırsatını sunuyor.

şimdi İstanbul’da moda,
dilediğin yere kolayca ulaşmak

Basın Ekspres Yolu’nda E-5 ve TEM otoyollarının kesiştiği noktada yer alan Toya Moda Atatürk Havaalanı’na 3, Bakırköy’e 5, Yeşilköy’e 5, İDO İskelesi’ne 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. Planlanan Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde.

şimdi İstanbul’da moda,
yaşam alanlarını en verimli şekilde kullanmak

Toya Moda’da, metropol insanının yaşam ihtiyaçlarına çağdaş ve fonksiyonel çözümler üreten, her metrekaresi en verimli şekilde kullanılabilecek stüdyodan 3+1’e kadar her ihtiyaca uygun balkonlu ve teraslı daire seçenekleri bulunuyor.

şimdi İstanbul’da moda,
özgürlüğü mimariye yansıtmak

Standartların dışında tasarımıyla Toya Moda, stili yaşam tarzına dönüştüren ödüllü mimar Bünyamin Derman imzası taşıyor.

şimdi İstanbul’da moda,
sürdürülebilirliği yaşam tarzı olarak benimsemek

ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından verilen LEED sertifikasının altın seviye adayı Toya Moda’nın %70’i yeşil alanlardan oluşuyor.

şimdi İstanbul’da moda,
otel konforunu hayatın standardı haline getirmek

Temizlik ve house keeping’den uyandırma servisine, araç yıkamadan kuru temizlemeye, Toya Moda’nın concierge hizmetleri konforu ve kolaylığı yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası haline getiriyor.

E-Bülten Facebook Twitter Instagram E-Katalog Sizi Arayalım